اخبار

آشتاب :زنجیره آموزش، تولید و فروش برای تقویت حوزه اشتغال ایجاد شود

آشتاب :زنجیره آموزش، تولید و فروش برای تقویت حوزه اشتغال ایجاد شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ایجاد زنجیره آموزش، تولید و فروش در استان برای تقویت حوزه اشتغال، ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح چهارشنبه در ششمین روز از هفته دولت در مراسم افتتاح مرکز آموزش پوشاک استان با بیان اینکه  این مرکز در راستای توانمندسازی و آموزش زنان سرپرست خانوار و وصل آنها به بازار فروش راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: یکی از مشکلات در زمینه تولید محصولات عدم اتصال به بازار فروش است که این مرکز زنجیره‌ای کامل از آموزش تا تولید و فروش محصول و اتصال به بازار است.

وی گفت: در هر دوره آموزش این مرکز 30 نفر آموزش می‌بینند.

آَشتاب با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات مطلوبی  برای ایجاد اشتغال انجام شد، عنوان کرد: یکی از این اقدامات اجرای طرح «تکاپو» برای توسعه کسب و کار پایدار بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه برای ارتقای مهارت در بین کارگران واحدهای تولیدی لرستان، برنامهریزی لازم است، افزود: همچنین توسعه و تقویت واحدهای تولیدی با اتصال آنها به بازار کار و فروش یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته بوده است.

وی به ایجاد زنجیره آموزش، تولید و فروش در استان برای تقویت حوزه اشتغال، اشاره کرد و یادآور شد: با اجرای  این برنامه و طرح‌های مختلف، موضوع بیکاری در استان که اصلیترین مشکل است را می توان  رفع کرد.

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید