اخبار

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی :

شرکت ۵۰۰ تعاونی در سیزدهمین جشنواره تعاون گران برتر لرستان

شرکت ۵۰۰ تعاونی در سیزدهمین جشنواره تعاون گران برتر لرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از شرکت ۵۰۰ شرکت تعاونی در سیزدهمین جشنواره تعاون گران برتر این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب جمع خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن هفته تعاون اظهار داشت: در نخستین روز از هفته تعاون با حضور در گلزار شهدا ضمن غبارروبی از قبور مطهر شهدا با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردیم.

وی با بیان اینکه از برنامه های هفته تعاون دیدار با اعضای تعاونی ها است، تصریح کرد: هدایت مردم به سمت تشکیل تعاونی می تواند تبدیل به یک فعالیت اقتصادی پایدار شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با تاکید بر اینکه تعاونی تاکسی رانی نیز به مناسبت هفته تعاون در سطح استان رژه خواهند داشت و به ترویج فرهنگ تعاون کمک می کنند، افزود: سیزدهمین جشنواره تجلیل از تعاون گران برتر استان نیز در این هفته برگزار می شود.

آشتاب با اشاره به اینکه بیش از ۵۰۰ شرکت تعاونی برای شرکت در این دوره از جشنواره ثبت نام کرده اند، افزود: ۲۱ تعاونی برتر در گرایش های مختلف در این جشنواره معرفی و تجلیل می شوند.

وی با بیان اینکه افتتاح تعاونی های تولید پوشاک و آبیاری بارانی،  کارگاه آموزشی حوزه پوشاک و بازدید از تعاونی های نمونه و الگو از دیگر برنامه های هفته تعاون است، تصریح کرد: همچنین در این هفته با ائمه جمعه در سراسر استان دیدار خواهیم کرد

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید