اخبار

مدیریت اشتغال تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد:

عملکرد موفق جهاد دانشگاهی در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی

عملکرد موفق جهاد دانشگاهی در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی
مدیریت اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از اختصاص ۲۳ میلیارد تومان به طرح مشاغل خانگی استان خبر داد و گفت: عملکرد جهاد دانشگاهی استان در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی موفق بوده و قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان عظیم رحمان سالاری در حاشیه نشست پشتیبانان طرح الگوی توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی با مدیر عامل شرکت رابین که در جهاددانشگاهی واحد لرستان برگزار شد، اظهار کرد: طرح الگوی نوین توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی زیر مجموعه طرح تکاپوست که مجری آن در کشور جهاد دانشگاهی است.

او ادامه داد: سال گذشته در بخش مشاغل خانگی ۱۳ میلیارد تومان اعتبار تخصیصی داشتیم.
وی بیان کرد: در سالجاری تاکنون ۱۲ میلیارد تومان اعتبار در این حوزه تخصیص داشته‌ایم.
مدیریت اشتغال اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان ادامه داد: بیش از ۱۱ میلیارد تومان سهمیه مشاغل خانگی نیز در سالجاری به استان تزریق می‌شود که در قالب تسهیلات مختلف در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

سالاری افزود: در صورت تخصیص ۱۱ میلیارد تومان اعتبار باقی‌مانده از سهمیه اعتبارات طرح مشاغل خانگی در سالجاری، اولویت پرداخت تسهیلات به پشتیبانان الگوی توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی است.

وی افزود: خوشبختانه طرح مشاغل خانگی با همت جهاد دانشگاهی در لرستان نیز در حال اجراست و پیشرفت خوبی داشته و تاکنون دو فاز از آن اجرایی شده است.

مدیریت اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تصریح کرد: سهمیه اعتبارات مشاغل خانگی روستایی فردی در استان تمام شده است و متقاضیان تنها می‌توانند از اعتبارات کارگاهی روستایی این اداره کل بهره ببرند.

سالاری یادآور شد: کسانی‌که می‌خواهند از تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر استفاده کنند باید در سامانه مشاغل خانگی و سامانه کارا ثبت نام کنند.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید