اخبار

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی :

تشکیل 52 تعاونی در سال جاری در لرستان

تشکیل 52 تعاونی در سال جاری در لرستان
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان گفت :در شش ماهه ابتدایی امسال بیش از 50 شرکت تعاونی در استان تشکیل شده است.
 

به گزارش روابط عمومی ادراه کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب به تشکیل تعاونی‌های جدید در استان طی شش ماهه سال جاری اشاره کرد و گفت: در شش ماهه ابتدایی امسال بیش از 52 شرکت تعاونی خدماتی ، توزیعی ، تولیدی و دانش بنیان با عضویت یک هزار 155 نفر و ایجاد فرصت شغلی 569 نفر در لرستان تشکیل شده است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به صادرات تعاونی استان در سالجاری اشاره کرد و اظهار نمود: طی شش ماه نخست امسال میزان صادرات انجام شده توسط شرکت های تعاونی لرستان  بالغ بر 36 هزار و 201 دلار دلار بوده که محصولات تعاونی استان به خارج  از کشور صادر شده است .

آشتاب نظارت مداوم و مستمر بر فعالیت تعاونی های استان را یادآور شد و گفت: در شش ماهه نخست سالجاری  271 مورد بازرسی و نظارت  از واحدهای تعاونی استان انجام شد.

وی در ادامه افزود : : در راستای توانمندسازی بخش تعاون استان آموزش‌هایی در زمینهٔ حقوقی و مدیریت حرفه‌ای برای تعاونی‌ها ارائه‌ شده به‌طوری‌که در سالجاری 6 هزار و 444نفر ساعت آموزش‌ دیده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه یکی از رویکردهای وزارت متبوع فرهنگ سازی کار جمعی و گروهی است خاطر نشان ساخت : فعالیت های اقتصادی با تعاون، همکاری و مشارکت جمعی از دوام و بقای بیشتری برخوردارند و می توانند در ایجاد فرصت های شغلی با دوام اثرگذار باشند.

۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید