اخبار

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی :

عقد قرارداد و معرفی 955 طرح اشتغال روستایی لرستان به بانک‌های عامل

عقد قرارداد و معرفی 955 طرح اشتغال روستایی لرستان به بانک‌های عامل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از عقد قرارداد و معرفی به بانک 955 طرح اشتغال روستایی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در خصوصایجاد اشتغال اظهار کرد: دولت طی سالهای اخیر برنامههای اقتصادی خوبی را درنظر گرفته است.

وی اضافه کرد: این برنامهها شامل پرداختن به توسعه اقتصادی در مناطق روستایی است که متولیان بخش اقتصادی ظرفیتهای اقتصادی در این منطقهها را شناسایی و سپس طرحها و نیاز تسهیلاتی آنها را برآورد میکنند.

آشتاب ادامه داد: این طرحها در کمیته و کارگروههای تخصصی سطح شهرستانها بررسی شده و به دستگاههای استان ارجاع داده میشود که نهایتا در صورت تایید به بانکهای عامل پرداخت کننده تسهیلات اعلام خواهند شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان یادآور شد: طی سالهای 96 و 97 اجرایی و عملیاتی شدن طرح اشتغال روستایی شدت گرفت که سهم استان از آن 149 میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه میزان تخصیص استان 126 میلیارد و 800 میلیون تومان بوده که به 149 میلیارد افزایش یافته است، افزود: با توجه به تلاشها و پیگیریهای به عمل آمده 955 طرح با اعتباری معادل 164 میلیارد و 400 میلیون تومان موفق به عقد قرارداد و پرداخت شعبات استانی شدند.
آشتاب تصریح کرد: این مقدار بیانگر تحقق 110 درصدی عملکرد در بحث اشتغال روستایی طی مرحله اول است که حاصل پیگیریها و تلاشهای مصرانه استان است
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید