اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:

مطالبات کارگری لرستان پرداخت شود/ ضرورت الگوپذیری از کارآفرینان

مطالبات کارگری لرستان پرداخت شود/ ضرورت الگوپذیری از کارآفرینان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، بر ضرورت پرداخت مطالبات کارگری در این استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  تعاون  کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب ظهر یکشنبه در هفتمین جشنواره تکریم چهره‌های برتر که در سالن جلسات تأمین اجتماعی برگزار شددر سخنانی با بیان اینکه کارآفرینان موتور محرکه توسعه کشور هستند، اظهار داشت: فعالیت کارآفرینان موجب اشتغال، تولید و … در کشور می‌شود.

وی با اشاره به اینکه باید الگوهای موفق را به جامعه معرفی کنیم، افزود: امروز بزرگترین نیاز ما الگو پذیری از افراد کارآفرین است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با تاکید بر اینکه کارآفرین، نوآور، خلاق، دارای ایده و … است، گفت: این الگوها باید معرفی شوند.

آشتاب با تاکید بر اینکه امروز در جنگ اقتصادی هستیم و باید از راهکارهای نوآورانه و خلاقانه استفاده کرد، گفت: شرکای اجتماعی شامل دولت، کارگر و کارفرما می‌توانند در این زمینه تأثیر گذار باشند.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید در کنار دولت با مصرف کالای داخلی نقش آفرینی کنند تا شاهد توسعه بنگاههای اقتصادی باشیم، افزود: باید تولید رقابتی و مشتری پسند را داشته باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، گفت: امروز همه قوا در حوزه اقتصادی ورود پیدا کرده‌اند و بسیج سازندگی دو هزار طرح را در استان اجرایی می‌کنند.

آشتاب، بیان داشت: دو برنامه برای رونق کارآفرینی در دستور کار قرار گرفته که یکی از آنها ایجاد کافه کارآفرینی است و دیگری راه اندازی باشگاه کارآفرینان نوجوان است.

وی با بیان اینکه جامعه کارگری نجیب و آرامی داریم و فضای کارگری استان آرام است، گفت: امیدواریم با برنامه ریزی لازم زمینه پرداخت مطالبات کارگری استان نیز فراهم شود.

 

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید