اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران لرستان : شفافیت مبنای سلامت اداری و قلب مبارزه با فساد است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران لرستان : شفافیت مبنای سلامت اداری و قلب مبارزه با فساد است
وزیر تعاون، کار و ر فاه اجتماعی با تاکید براینکه هیچ چیز نباید از مردم پنهان بماند، گفت: موضوع شفافیت در تمام امور قلب مبارزه با فساد در سطوح مختلف اداری است.

لرستان محمد شریعتمداری " امروز جمعه 24 اسفند در هفدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران لرستان که در محل اداره کل بهزیستی استان برگزار شد، اظهارداشت: بی توجهی به موضوع سلامت اداری و فساد سم مهلکی در اداره کشور است و این مهم در هر سطحی که قرار داشته باشد نوعی خیانت محسوب می شود وهیچ کسی نباید به روی فساد چشم پوشی کند.

وی با تاکید بر اینکه هر مدیری باید با فساد اداری در هر میزان و درجه ای با جدیت برخورد کند، افزود: نباید چهره نظام اداری کشور بخاطر نیازهای شخصی خدشه دار شود.

شریعتمداری بیان کرد: ارزیابی مدیران در این خصوص انجام می شود  و چنانچه مدیری در این بخش بی تفاوت باشد عزل می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: باید همه چیز با مردم در میان گذاشته شود و هر گونه پرداختی که در هر دستگاهی انجام شد باید به صورت روشن و شفاف گفته شود.

وی ادامه داد: مدیران باید در خدمت رسانی و کار وقت شناس باشند چرا که مدیریت امروز کشور نیازمند مدیریتی همانند دوران جنگ تحمیلی است.

شریعتمداری تاکید کرد: افراد نا امید و بی انگیزه نمی توانند در شرایط امروز کشور گزینه مناسب مدیریتی باشند باید عرصه برای جوانان با انگیزه و امیدوار به آینده فراهم شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه استانداران در هر منطقه می توانند هماهنگی کاملی در امور مرتبط با زیرمجموعه های وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته باشند گفت: استانداران از این نظر که از نزدیک با مسائل و مشکلات استان خود مواجه هستند بهتر می توانند اهداف مورد نظر را پیش ببرند.

وی  با اشاره به اینکه استان های لرستان، کرمانشاه و ایلام شباهت هایی با هم دارند، افزود: استانداران در این سه استان می توانند در حوزه مسائل اجتماعی مذاکرات منظمی داشته باشند و سیاست های منطقه ای مشترکی بر مبنای کارهای پژوهشی، تحقیقی و علمی را دنبال کنند.

گفتنی است وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی روز گذشته به لرستان سفر کرده است و در این سفر 2 روزه طرح های مختلف اشتغال زایی و رفاهی را بازدید، کلنگ زنی و یا افتتاح کرده است.

 

۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید