اخبار

آشتاب :جلوگیری از ریخت و پاش‌های مالی اولویت بدون چون‌وچرای شورای هماهنگی است

آشتاب :جلوگیری از ریخت و پاش‌های مالی اولویت بدون چون‌وچرای شورای هماهنگی است
رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان گفت: جلوگیری از ریخت و پاش‌های مالی اولویت بدون چون‌وچرای شوراست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در خصوص مسائل مطرح شده در فضای مجازی با تاکید بر اینکه شفاف‌سازی در این زمینه ضروری است، بیان کرد: هفدهمین جلسه شورا 24 اسفندماه با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار لرستان و مدیران زیرمجموعه وزارت در سالن جلسات بهزیستی استان برگزار شد.

وی ادامه داد: متأسفانه در فضای مجازی مطالبی از این جلسه با القاء اینکه اداره کل بهزیستی لرستان بیت‌المال را با ریخت‌وپاش‌های بیهوده تضییع کرده، دست به‌دست چرخیده و منتشر شده است و منتشر کنندگان آن سعی در تشویش اذهان عمومی داشته که به‌هیچ‌وجه واقعی نبوده و نیست.

آشتاب با تاکید بر اینکه مردم رکن و پایه اساسی جمهوری اسلامی ایران بوده و همواره برای نظام و شورای هماهنگی در اولویت قرار داشته و دارند، اضافه کرد: جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان که با سفر دوروزه مقام عالی وزارت نیز همراه شده بود، طی برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته و با توجه به فشرده بودن برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای دکتر شریعتمداری و سفر ایشان به چندین شهرستان استان، برگزار و به‌نوعی صبحانه کاری محسوب می‌شد.

وی عنوان کرد: صبحانه کاری شورا همانند صبحانه‌های برگزارشده معمول در کل کشور بوده و هزینه‌های آن توسط مجموعه وزارت تامین شده و بر عهده اداره کل بهزیستی استان نبوده و تنها جلسه در این دستگاه برگزار شد.

این مسئول تصریح کرد: رؤسای قوا مخصوصاً رئیس جمهور و دکتر شریعت‌مداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم همواره بر افزایش سلامت اداری و شفافیت و پاسخگویی مناسب به ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف تاکید بسیاری داشته‌اند.

رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان یادآور شد: تذکر دلسوزانه مقام عالی وزارت در جلسه دلیلی بر ریخت‌وپاش و حیف‌ومیل بیت‌المال نبوده و هزینه‌های انجام شده مشخص است.

آشتاب افزود: اینکه عده‌ای بخواهند از این تذکر سوءاستفاده کرده و فضا را آن‌چنان‌که خودشان دوست دارند توصیف و به مخاطبین ارائه دهند به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نبوده و دور از انصاف است.

 

وی اضافه کرد: مجموعه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان تمامی هم‌وغمشان ارائه خدمات گسترده به مردم بدون هیچ‌گونه چشم‌داشت بوده و قطعاً دراین‌بین هیچ‌کدام سعی در تضییع حقوق بیت‌المال نداشته و ندارند و در همه موارد مدافع این حقوق هستند.

این مسئول اضافه کرد: شفافیت باعث افزایش حداکثری اعتماد و وحدت می‌شود و مسیر شفافیت بهترین مسیر جهت پیشبرد سلامت اداری است.

وی یادآور شد: مسیر شفافیت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شروع شده و با قدرت ادامه دارد.

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید