اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:

پاسداشت مقام شامخ شهدا ترویج فرهنگ ایثار و رشادت است

پاسداشت مقام شامخ شهدا ترویج فرهنگ ایثار و رشادت است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: پاسداشت مقام شامخ شهدا ترویج فرهنگ ایثار، رشادت و ازخودگذشتگی است.

علی آشتاب در مراسم رونمایی از یادمان شهدای دفاع مقدس با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده آن‌ها هستیم، اظهار کرد: عظمت و استقلال ایران اسلامی در سایه ایثار، فداکاری شهدا و جانبازان گران‌قدر است.

وی ادامه داد: باید درس ایثار، فداکاری، خدمت به مردم و شجاعت در زندگی را از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران که با صبر و تحمل خود حماسه بزرگی را خلق کردند، بیاموزیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه وجود ارزشمند و ایثار و فداکاری شهدا شایسته یادآوری و تذکر است، عنوان کرد: شهیدی که از تمام هستی خود می‌گذرد و می‌رود تا در باورها بماند باید در همیشه تاریخ زنده بماند.

آشتاب گفت: بی‌شک پاسداشت مقام شامخ شهدا ترویج فرهنگ ایثار، رشادت و ازخودگذشتگی است و یادمان شهدا بخشی از ادای دین به رشادت‌هایی است که رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به منصه ظهور رساندند.

در ابتدای این مراسم حسنوند معاون پشتیبانی و مشاور مدیر کل در امور ایثارگران اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس اظهار داشت: برای دوام و بقای این نظام الهی خون‌های بسیاری به زمین ریخته شده که قطره‌قطره این خون‌های پاک، دارای پیامی مهم از سوی شهدای والامقام است و لذا باید تلاش کنیم که این پیام‌ها به‌درستی به نسل جوان و آینده‌ساز کشور منتقل و این فرهنگ غنی نهادینه شود.

وی در ادامه  خاطر نشان ساخت: 22 اسفند یکی از مهم‌ترین روزهایی است که وظیفه‌ داریم با عظمت بخشیدن به این روز بزرگ یاد و خاطره شهدا را در جامعه زنده نگه‌‌داریم.

در پایان این مراسم نیز از فرزندان شهید و جانبازان و ایثارگران اداره کل با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

 

x126


x125
x124

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید