اخبار

معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:

رویدادهای ورزشی کارگری در ایجاد امید به زندگی و سلامت کارگران نقش اساسی دارد

رویدادهای ورزشی کارگری در ایجاد امید به زندگی و سلامت کارگران نقش اساسی دارد
معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: برگزاری رویدادهای ورزشی کارگری در ایجاد امید به زندگی و نشاط و سلامت کارگران نقش اساسی ایفا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان حمیدرضا درویش پور در چهارمین جلسه هیأت اجرایی مجموعه‌های ورزشی کارگری استان اظهار کرد: ما باید شرایطی را فراهم کنیم تا جامعه کار و تلاش که بیش از هر جامعه‌ای نیاز به نشاط و پویایی دارد بتواند جسمی سالم در کنار یک روان آسوده و با نشاط را در فضای ورزش به دست آورد.
وی اضافه کرد: هدف ما تنها ورزش همگانی نیست در حقیقت ورزش همگانی را به‌عنوان مکمل ورزش قهرمانی می‌دانیم.

معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بیان کرد: هدف ما در ورزش کارگری ایجاد نشاط و سلامتی برای ورزشکاران کارگر و همچنین توسعه ورزش کارگری است.

وی عنوان کرد: یک جامعه سالم، از لحاظ روحی و روانی، فعال‌تر، پویاتر و شاداب‌تر است  و در تصمیم‌گیری‌ها بهتر عمل می‌کند، یک نیروی کار سالم درک متقابلی از هم داشته و بهره‌وری بالاتری دارند.
درویش پور ادامه داد: با گسترش صنعت در استان، توسعه ورزش در واحدهای صنعتی، تولیدی و کارگری، امری ناگزیر و عاملی کاربردی و مؤثر درزمینهٔ تامین سلامت کارگران و افزایش بهره‌وری نیروهای انسانی خواهد بود.

وی یادآور شد: برگزاری رویدادهای ورزشی کارگری در ایجاد امید به زندگی و نشاط و سلامت کارگران نقش اساسی ایفا می‌کند.

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید