اخبار

تشکیل ستاد کمک رسانی و ارائه خدمات در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان

تشکیل ستاد کمک رسانی و ارائه خدمات در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان
نماینده ویژه وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی از تشکیل ستاد کمک رسانی و ارائه خدمات در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان حاتم شاکرمی نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی استان با اشاره به بحرانی بودن شرایط مردم شهرستانهای پلدختر و معمولان و روستاها اظهار داشتپس از بررسی که درنقاط مختلف استان به ویژه پلدختر، ویسیان و بخشی از چگنی، کوهدشت و رومشکان داشتیم امروز ستادی کمک رسانی و ارائه خدمات در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تشکیل شد.

 

وی ادامه داد: این ستاد با مشارکت همه مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تشکیل شده است تا از تمام ظرفیتهای وزارت کار در ارائه خدمات به سیل زدگان با هماهنگی استانداری لرستان بکار گیرند.

 

معاون وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: در صدد هستیم بخش از کمک‌ها از طریق استان‌های دیگر تامین و به این ستاد ارسال شود تا در ساعات اولیه و این روزها نیازهای اولیه سیل زدگان را فراهم سازیم.

 

شاکرمی افزود: سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف با همه ظرفیت‌های خود مشغول امداد رسانی هستند و امیدواریم تا 48 ساعت آینده آرامش در این مناطق سیل زده به ویژه معمولان که دسترسی زمینی به آن امکان پذیر نیست حاکم شود.

 

وی افزود: مقرر کردیم سازمان فنی و حرفهای ایستگاههای خدمات فنی در اختیار خانوادههایی که منازلشان نیاز به تعمیر سیستم آبرسانی وگاز رسانی و سایر خدمات فنی دارند قرار دهند.

 

نماینده ویژه وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: 90 درصد آسیب دیدگان به مرکز استان انتقال داده میشوند به مراکز درمانی و بیمارستانهای تامین اجتماعی استان منتقل شدند.

۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید