اخبار

زمینه اشتغالزایی بسیاری از افراد با وقوع سیل در لرستان از بین رفته است

زمینه اشتغالزایی بسیاری از افراد با وقوع سیل در لرستان از بین رفته است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: زمینه اشتغالزایی بسیاری از افراد با وقوع این سیل در استان از بین رفته است.

به کزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح پنجشنبه درجلسه هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون، کار در استان، اظهار کرد: با سیلی که در استان رخ داد وزراتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی جویای وضعیت لرستان بودند.

وی گفت:امیدوارم در جمع بندی آسیب‌ها و خسارات بتوانیم انعکاس خوبی داشته و مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مساعدت لازم را داشته باشند تا بخش جزئی از مشکلات مردم را مرتفع کنیم.

آشتاب بیان کرد: در این سیل اقدامات خوبی دستگاهها و بانک‏ها داشتند و اقلام موردنیاز را به مناطق سیل زده استان ارسال کردند.

وی گفت: در ابتدای سال زنگ خطر به خطر در آمد و تمام الزاماتی که مردم می‌خواستند انجام دهند اطلاع رسانی شد و همه دستگاهها آمادگی لازم برای مقابله با بحرانی صد در صدی پیدا کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان اضافه کرد: سیاست اصلی مدیریت ارشد استان در سیل اخیر صیانت از جان مردم بود که خوشبختانه کمترین خسارت جانی را داشتیم و اماکن ورزشی و اداری برای اسکان مردم لحاظ شد.

آشتاب ادامه داد: اکیپ تعمیراتی و فنی ما به مناطق سیل زده برای تعمیر خودروهای مردم که در سیل مانده بودند اعزام شد.

وی گفت: یکی از دغدغههای ما مددجویان تحت پوشش بهزیستی بود که خوشبختانه آنهایی که دچار سیل شدند به مناطق امن منتقل شدندو تلاشمان شناسایی مددجویانی است که دچار آسیب شدند.

آشتاب بیان کرد: با حجمی از مسائل و مشکلاتی مواجه‌ایم که نیازمند مساعدت وزارتخانه هستیم.

وی با اشاره به اینکه ساختمان و تجهیزات اداری و مجموعه فرهنگی ورزشی ما در شهرستانهای دورود، بروجرد و پلدختر دچار آسیب شدند، عنوان کرد: حجم خسارات سیل بسیار بالاست، تعاونی‌های ما دچار آسیب شدند و نیازمند مساعدت وزارتخانه است.

آشتاب با بیان اینکه زمینه اشتغالزایی بسیاری از افراد از بین رفته است، یادآورشد: وزارتخانه در بحث پرداخت تسهیلات به این افراد لرستان را ویژه ببینند.

 

۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید