اخبار

کارگران مناطق سیلزده لرستان نسبت به دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند

کارگران مناطق سیلزده لرستان نسبت به دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کارگران مناطق سیلزده این استان که بواسطه سیل بیکار شدند، نسبت به دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب روز سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: در راستای حمایت از کار و تولید و قشر کارگر با تفاهم نامهای که بین اداره تعاون و تامین اجتماعی منعقد شده است کلیه کارگاهها اعم از خدماتی، صنعتی و کشاوری که در سیل اخیر دچار آسیب شدهاند نیروهای شاغل آنها بیمه بیکاری دریافت میکنند.

وی تصریح کرد: کارگران این کارگاهها تحت حمایت قانون بیمه بیکاری قرار میگیرند تا زمانیکه کارگاه مجدد شروع به فعالیت کند و به وضعیت عادی برگردد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خاطرنشان کرد: اگر کارگاهی در سیل اخیر دچار آسیب و خسارت شده می‏تواند درخواست خود را به اداره کل تعاون استان ارائه دهد تا در سریعترین زمان به آنها خدمات ارائه شود.

آشتاب اضافه کرد: دولت همه ظرفیت‌هایش را برای کمک به سیل زدگان بکار گرفته و ما نیز به تبعیت از دولت و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید از تمام ظرفیتهایمان برای کمک به سیل زدگان استفاده کنیم.

 

 

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید