اخبار

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان :

ما و همکاران و جامعه کارگری ،کارفرمایی و تعاونگران استان همه سپاهی هستیم

ما و همکاران و جامعه کارگری ،کارفرمایی و تعاونگران استان همه سپاهی هستیم
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با اعلام محکومیت و انزجار از اقدام امریکای تروریست در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت :همه ما در کنار جامعه کار و تولید سپاهی هستیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب روز سه شنبه در پیامی اقدام اخیر دولت امریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را محکوم کرد و گفت :سپاه پاسداران نور چشم انقلاب و بازوی توانمند نظام اسلامی که همواره خانه قرار محرومان و مستضعفان جهان است .
سوم شعبان سالروز میلاد امام حسین (ع)سید و سرور آزادگان جهان و روز پاسدار روز دلاورانی است که با الگو گرفتن از سید و سالار شهیدان امنیت و افتخار را برای مردم دنیا به ارمغان آورده اند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برخواسته از بطن مردم و تجلی آرمان خواهی ملت بزرگ ایران است که علاوه بر حفظ امنیت در عرصه های سازندگی ،عمرانی و خدمت رسانی به محرومان و تولید فکر انقلابی نقش آفرینی می کند  که آمریکای تروریست با آن دشمن است. نمونه بارز آن همین سیلاب اخیر است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوشادوش دولت ،ملت وسایر نیروهای مسلح در کنار مردم برگ زرین دیگری بر افتخارات انقلاب اسلامی افزود.
اقدام وقیحانه و گستاخانه دولت تروریستی امریکا در اعلام تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قطعا محبوبیت این بازوی توانمند انقلاب را بیش از بیش در بین مردم فهیم ایران افزایش داده و ذلت و سرافکندگی دولت تروریستی امریکا را در پی خواهد داشت .
اینجانب به نمایندگی از جامعه کارگری ،کارفرمایی و تعاونگران استان ضمن انزجار و نفرت خود از این حرکت شیطانی و ناجوانمردانه اعلام می نماییم :همه جامعه پرتلاش و توانمند کار و تولید خود را سپاهی می دانیم و محکم و ثابت قدم تر از گذشته در کنار سبز پوشان انقلاب اسلامی خواهیم ماند.
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید