اخبار

کارگاه آموزشی دو روزه بهداشت روانی در محیط کار برگزار شد

کارگاه  آموزشی دو روزه بهداشت روانی در محیط کار برگزار شد
همزمان با هفته کارو گارگر و گرامیداشت زحمات و تلاش کارگران کارگاه آموزشی دو روزه بهداشت روانی در محیط کار با حضور کارگران – اعضاء شوراهای اسلامی کار و تعاونگران در محل سالن اجتماعات مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم اباد بر گزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان زلیخا پور قبادی سر پرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم آباددر این کارگاه آموشی گفت : هدف از برگزاری این کارگاه ارتقاء دانش کارگران و ارتقاء موازین بهداشت روانی در محیط کار با بهرمندی از توان کارشناسان برجسته در این حوزه می باشد.

پورقبادی در ادامه افزود : در این کارگاه  مباحثی نظیر سلامت روانی در محیط کار- پیشگیری از فرسودگی شغلی –کاهش اثرات نا مطلوب خستگی ناشی از کار –ایجاد تعادل بین شغل و زندگی شخصی –افزایش تعهد کاری ، انگیزه و رضایت شغلی-سالم سازی فضای کار ازنظر فیزیکی و روانی وکاهش استرس ناشی از حجم کار عنوان گردید.

سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خرم آیاد به ضرورت ارائه آموزش به کارگران و تلاش در جهت تطبیق آنان با شرایط فیزیکی و روانی حاکم بر محیط کار تاکید نمودند وارائه  آموزشهای کاربردی  به  کار گران را از ضروریات اساسی در فضای کسب و کار اعلام نمودند.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید