اخبار

برگزاری جلسه تفسیر قرآن با حضور پرسنل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان

برگزاری جلسه تفسیر قرآن با حضور پرسنل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان
جلسه تفسیر قرآن کریم توسط آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و با حضور مدیر کل و کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و جامعه کارگری لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان مدیرکل به همراه پرسنل اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی ، جامعه کارگری استان با حضور در مسجد بعثت خرم آباد در جلسه تفسیر قرآن که توسط آیت اله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد صورت گرفت حضور یافتند.

در این جلسه پرسنل این اداره کل ضمن بهره گیری از معنویات و فیوضات این ماه مبارک و عزیز و آشنایی بیشتر با معانی و مفاهیم قرآنی از فرمایشات نماینده ولی فقیه در استان بهره بردند.

آیت الله سید احمد میرعمادی در تفسیر آیات شانزدهم و هفدهم سوره احزاب اظهار داشت: این آیات در واقع بیان باورهای اعتقادی در زندگی انسان است، انسان در زندگی از نظر ایمان و باورهای دینی چه مقدار پایبند باشد و این پایبندی در زندگی انسان چه اثری دارد.

وی با بیان اینکه از زمان آدم تا خاتم تا به امروز هر پیامبر و معصومی از سوی خدای متعال آمده است مردم را دعوت به اصل توحید کرده است، ایمان باید در زندگی ما نقش آفرینی کند؛ تصریح کرد: نتیجه و آثار ایمان به خدا چیست؟ دلبسته بودن به خدا اولین نتیجه باور به خدا است. آیا از غیر خدا دل کنده ایم و وابسته به خدا هستیم؟ هر میزان دلبستگی ما به خدا بیشتر باشد به همان اندازه باور و ارزش داریم.

106310641065106610671068

۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید