اخبار

آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر درلرستان

آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر درلرستان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر از تاریخ چهارم خردادماه الی دهم تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان؛ علی آشتاب با اشاره به آغاز ثبت نام چهاردمین جشنواره تعاونی های برتر استان اظهار داشت : جشنواره تعاونی‌های برتر در راستای ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و معرفی نظام مند و نهادینه کسب و کارهای تعاونی موفق برگزار می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اهداف این جشنواره  اعلام کرد ؛ در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی ، چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در استان مطابق هر سال با حضور مقامات کشوری واستانی ،  تعاونگران، پیشکسوتان در شهریور ماه سال 1398برگزار خواهد شد.

وی افزود ؛  ثبت نام در چهاردهمین  جشنواره ملی تعاونی های برتر از چهارم  خرداد ماه آغاز شده و تا دهم  تیرماه سال جاری ادامه خواهد داشت و علاقمندان می توانند در یکی از 22 گرایش تعاونی ها و همچنین گرایش اتحادیه تعاونی ، به آدرس اینترنتی www.taavonibartar.mcls.gov.ir مراجعه و در سامانه مربوطه ثبت نام نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره از طریق شماره تلفنهای  33215100-33207983   تماس حاصل نمایند .
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در ادامه تاکید کرد: لازم است تعاونی ها و اتحادیه های داوطلب، چک لیست مستندات را به دقت مطالعه و مدارک لازم را تهیه نمایند. ضمنا مسئولیت تکمیل پرسشنامه های عمومی و اختصاصی بر عهده تعاونی/ اتحادیه بوده و ستاد برگزاری در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

آشتاب در پایان اعلام داشت ؛ پس از اتمام مهلت ثبت نام تعاونی ها در تاریخ 98/04/10  داوری اولیه توسط  کارگروه علمی وداوری استان انجام می شود . امید است با توجه به وسعت فعالیت های تعاونی ها و تلاش تعاونگران استان  بتوانیم در شرایط اقتصاد مقاومتی، گامی موثر و عملی در جهت ارتقاء سهم تعاونی و ترویج و گسترش این فرهنگ و تحقق شعار "  رونق تولید  "  برداریم .

1066

۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید