اخبار

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ازنا منصوب شد

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ازنا منصوب شد
طی حکمی از سوی علی آشتاب مدیرکل تعاون، کارورفاه احتماعی استان لرستان "امید بولحسنی" به عنوان سرپرست جدید این اداره در شهرستان ازنا منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان، در جلسه ای با حضور محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا و حسنوند معاون اداری مالی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در دفتر فرماندار ازنا سرپرست جدید اداره مذکور معارفه شد.

در این جلسه محمدی نژاد ضمن قدردانی از زحمات ذبیح اله سالاروند در طول تصدی وی در اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی ازنا ، از آقای امید بولحسنی سرپرست جدید خواست تلاش خود را در جهت توسعه اشتغال مضاعف کند و اظهار داشت : مسئولیت ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی به منظور خدمت رسانی به مردم شکل گرفته و کسانی که در مسند یک اداره و ارگان قرار می گیرند تنها باید به رفع مشکلات مردم توجه داشته باشند

حسنوند معاون اداری مالی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان نیز اظهار کرد: تکریم و احترام مردم از وظایف مهم خدمتگزاران نظام مقدس در هرپست و مقامی است که با توجه به فراوانی ارباب رجوع در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتظار می رود به این مهم توجه ویژه شود.


وی افزود: امروز اولویت کاری و مهمترین دغدغه اصلی دولت در استان بحث اشتغال است و این مهم تنها با تدوین برنامه ها توسط مسوولان و با مشارکت مردم مرتفع خواهد شد.
حسنوند در پایان ضمن قدردانی از زحمات سالاروند رییس سابق اداره کار و رفاه اجتماعی ازنا گفت: انتظار می رود سرپرست جدید نیز با جدیت و اهتمام در کار، هماهنگی لازم با فرماندار و دیگر مسوولان استانی و شهرستانی در جهت حفظ اشتغال موجود و ایجاد مشاغل جدید و گسترش تعاونی ها و مشاغل خانگی با توجه به ظرفیت های ایجاد شده در شهرستان را داشته باشد.

 

 

۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید