اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد:

آغاز نام نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر لرستان

آغاز نام نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر لرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از آغاز مهلت نام نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر از چهارشنبه هشتم خرداد ماه و همزمان با سراسر کشور خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ثبت نام در این جشنواره در سه بخش خدمات، کشاورزی و صنعت  آغاز شده ، اظهار داشت: مشمولان این جشنواره بنگاه های غیر دولتی، تمامی بنگاه های کسب و کار بدون محدودیت در اندازه(خرد، کوچک، متوسط و بزرگ)، بنگاه های کسب و کار که قبل از سال 93 تاسیس شده باشند، هستند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: بنگاه متقاضی نباید طی دو سال اخیر(سال95و96) به عنوان کارآفرین برتر استانی یا ملی در جشنواره کارآفرینان برتر انتخاب شده باشد.

آشتاب در ادامه  افزود: متقاضیان می توانند برای ثبت نام از امروز  8خرداد تا 31 تیر امسال با مراجعه به سامانه جشنواره کارآفرینان برتر به آدرس: WWW.KARAFARINANEBARTAR.IR  مراجعه کنند.

وی شناسایی و  انتخاب کارآفرینان برتر کشور و معرفی آنان به عنوان الگو به آحاد مردم بویژه جوانان ، ترو یج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی  و اجتماعی، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.

آشتاب با تاکید بر اینکه تمامی مراحل ثبت نام جشنواره به صورت اینترنتی بوده و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهرستانهای تابعه از پذیرش هرگونه فرم و مستند به صورت دستی معذور هستند ،خاطر نشان ساخت : علاقه‌مندان ثبت نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان یا ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید