اخبار

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی الیگودرز منصوب شد

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی الیگودرز منصوب شد
طی حکمی از سوی علی آشتاب مدیرکل تعاون، کارورفاه احتماعی استان لرستان "مجید احمدی" به عنوان سرپرست جدید این اداره در شهرستان الیگودرز منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان ، در جلسه ای با حضور کشکولی فرماندار شهرستان الیگودرز ، حسنوند معاون پشتیبانی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مجید احمدی به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی معرفی و از بزرگمهر  رئیس قبلی این اداره تجلیل شد.

فرماندار الیگودرز در ابتداء این جلسه با تقدیر از زحمات رئیس قبلی و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید گفت : تغییرمدیران از اصول دموکراسی و فراهم کردن فضای لازم برای حضور جوانان و ایجاد انگیزه جهت کار وتلاش بیشتر است.

حمید کشکولی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری سالجاری به عنوان رونق تولید افزود : حمایت و ساماندهی مشاغل و جذب اعتبارات مربوط به آن، برگزاری منظم جلسات کارگروه اشتغال شهرستان، تلاش در جهت توسعه بخش تعاون، ایجاد  ارتباط مطلوب بین تشکلهای کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی با نگاه اصل سه جانبه گرایی و برنامه ریزی جهت کمک به مناطق سیلزده در جهت ایجاد و احیا اشتغال شهرستان الیگودرز از جمله اولویت هایی است که بایستی مورد توجه ویژه  اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی قرار گیرد.

حسین رضا حسنوند معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان نیز در ادامه به ظرفیت های مطلوب شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت : سرپرست جدید این اداره با برنامه ریزی هدفمند، و رویه همگرایی و وتعامل با فرمانداری و دستگاههای اجرایی ، پیگیری مستمر، در جهت توسعه شهرستان و رونق تولید و پیشرفت تلاش نماید.

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید