اخبار

پرداخت بیش از 500 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به طرحهای شهرستان خرم آباد

پرداخت بیش از 500 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به طرحهای شهرستان خرم آباد
سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم آباد از پرداخت و انقعاد قرداد 528 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به طرحهای شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان کارگروه اشتغال شهرستان خرم آباد با موضوع گزارش کمیته نظارت بر تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری  شهرستان خرم آباد به ریاست  ملکشاهی معاونت برنامه ریزی در فرمانداری خرم آبادو با حضور دستگاههای اجرایی و بانکها  برگزار گردید .

در این جلسه ذلیخا پورقبادی سرپرست مدیریت تعاون کار ورفاه اجتماعی خرم آباد به ارائه گزارشی از نتایج کمیته نظارت و آمار پرداختی میزان جذب تسهیلات  اقدام  نمودند .

وی  سهم شهرستان خرم اباد را از تسهیلات اشتغال روستایی مبلغ 995 میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت : از این میزان اعتبار اختصاص داده شده به شهرستان مبلغ 528 میلیارد ریال  با اشتغال یک هزار و 189 نفر  انعقاد قرارداد و پرداخت شده است 

پورقبادی در ادامه  افزود : از تعداد طرحهای اشتغالزای شهرستان خرم آباد تعداد 234 طرح تاکنون تهیلات مربوطه پرداخت  و یا انعقاد قرارداد شده  است .

وی به نظارت دوره ای این طرحها با همکاری دستگاههای مرتیط اشاره کرد و خاطر نشان ساخت : تاکنون تعداد 140 طرح اقتصادی توسط کمیته نطارت شهرستان بازدید و برنامه ریزی لازم جهت بازدید سایر طرح ها نیز بعمل آمده است .

در پایان این جلسه  تصمیماتی در ارتباط با نتایج بررسی این کمیته در قالب شیوه نامه نظارت  اتخاذ گردید.

۱۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید