اخبار

برنامه های هفته دولت در اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان لرستان اعلام شد

برنامه های هفته دولت در اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان لرستان اعلام شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: همزمان با هفته دولت پنج طرح تعاونی با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان در استان بهره برداری می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب روز شنبه در گفت و گو با صدا و سیمای مرکز لرستان افزود: برای راه اندازی این تعاونی ها هشت میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان از محل تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه افتتاح این طرح ها زمینه اشتغال ۱۰۲ نفر را فراهم می کند اظهار داشت: تعاونی سیلوی ذخیره گندم الشتر، آب بران فیروزآباد، مسکن عدالت کارگری دورود، تعاونی معلولین شهر باستان بروجرد و فدک لبن خرم آباد هفته دولت افتتاح می شوند.

وی تصریح کرد: همچنین با آغاز بکار ۲ مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی در این هفته، تعداد این مراکز به ۱۷ باب افزایش خواهد یافت.

آشتاب ادامه داد: بازدید از واحدهای کارگری و بررسی مشکلات آنان، نشست با تشکل های کارگری، دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا ، دیدار با خانواده معزز شهدای کارگر و سخنرانی های پیش از خطبه از دیگر برنامه های هفته دولت است.

هفته دولت به مناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر از دوم شهریور آغاز می شود.

۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید