اخبار

اولین روز از هفته دولت :

افتتاح دو مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی در خرم آباد

افتتاح دو مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی در خرم آباد
همزمان با اولین روز از هفته دولت دو مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی افتتاح گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان همزمان با اولین روز از هفته دولت ظهر امروز با حضور آشتاب مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی و آذرخش مدیر کل فنی و حرفه ای استان دو مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی در شهرستان خرم آباد به بهره برداری رسید .

در آئین افتتاح این دو مرکز مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان با تبریک فرا رسیدن هفته دولت با اشاره به برخی از وظایف مهم مراکز کاریابی ها گفت: شناسایی بازار کار ،ثبت نام از کارجو، شناسایی فرصتهای شغلی، ارایه خدمات مشاوره و راهنمایی شغلی به جویندگان کار و کارفرمایان،معرفی و بکارگماری کارجویان واجد شرایط در واحدهای پذیرنده و حفظ و نگهداری اطلاعات شغلی و هویتی جویندگان کار از اصلی ترین وظایف این مراکز  است.

آشتاب افزود: موسسه‌ها باید توانمندی و پتانسیل‌ها را شناسایی و بانک اطلاعاتی از بیکاران داشته باشند و همچنین باید با شناخت درست از نیروی کار و بازار کار؛ بتوانند بین آنها توازن برقرار کنند.

وی پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تداوم انقلاب شکوهمند اسلامی را مرهون خون شهدا دانست و هفته دولت را فرصتی مناسب برای بیان کارآمدی نظام و دولت آن هم در شرایط هجمه کنونی و برنامه گسترده بدخواهان مردم ایران خواند.

آشتاب در ادامه اظهار داشت : با بهره برداری از این دو مرکز کاریابی غیر دولتی ، تعداد این مراکز در استان به 17 مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی خواهد رسید .

1044

۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید