اخبار

در دومین روز از هفته دولت :

برگزای جلسه هم اندیشی ارتقاء مهارت و کار آفرینی به مناسبت هفته دولت

برگزای جلسه هم اندیشی ارتقاء مهارت و کار آفرینی به مناسبت هفته دولت
در دومین روز از هفته دولت نشست مشترکی با حضور مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی و مدیر کل آموزش فنی حرفه ای و کارآفرینان استان لرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح امروز در این نشست ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت اظهار کرد :هفته دولت فرصت مناسبی است تا دستاوردهای نظام و خدمات دولت را به مردم اعلام کنیم.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد : در این شرایط، دیدار و گفت و گوی نزدیک مسئولان با مردم که ولی نعمتان ما هستند، برای افزایش همدلی و هم افزایی جهت توسعه همه جانبه استان ضروری تر از هر زمان دیگری شده است.

وی در خصوص اهمیت توسعه فرهنگ کار آفرینی و جایگاه آن در جامعه و اهمیت ترویج و گسترش فرهنگ کار آفرینی از طریق خانواده ،مدارس ،دانشگاه و رسانه ها تاکید کرد و گفت :  توانمند سازی و کار آفرینی دانشجویان و هم افزایی نهاد های حامی کسب و کار های خرد و کوچک و خانگی نمونه ای از اقدامات در زمینه توسعه فر هنگ کار آفرینی در سطح جامعه می باشند .

آشتاب به اهمیت فکر و ایده کار آفرینان در جهت توسعه و رشد اقتصادی استان اشاره کرد و تاکید کرد : باید تمام مسیر های اقتصادی و سرمایه گذاری استان از طریق توسعه فرهنگ کار آفرینی پایگذاری گردد .

در ادامه این جلسه هریک از کارآفرینان به بحث و تبادل نظر در زمینه کارآفرینی و ارتقاء سطح آن در جامعه پرداختند .

10481049

 

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید