اخبار

همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

افتتاح شرکت تعاونی ذخیره‌سازی گندم با ظرفیت ۱۰ هزار تن در سلسله

افتتاح شرکت تعاونی ذخیره‌سازی گندم با ظرفیت ۱۰ هزار تن در سلسله
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت شرکت تعاونی ذخیره‌سازی گندم با ظرفیت 10 هزار تن در شهرستان سلسله افتتاح شد..
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان همزمان با پنجمین روز از هفته دولت یک شرکت تعاونی ذخیره سازی گندم با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان و جمعی از مسئولان شهرستان سلسله به بهره برداری رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین بهره برداری از این طرح اظهار داشت: یک و نیم میلیارد تومان از محل اشتغال پایدار روستایی به این طرح تسهیلات ۶ درصدی پرداخت شده و ۲ و نیم میلیارد تومان نیز آورده متقاضی بوده است.

علی آشتاب با اشاره به ظرفیت نگهداری ۱۰ هزارتن گندم در فاز نخست طرح، افزود: تعداد اعضای این تعاونی هفت نفر و اشتغال ایجاد شده با بهره برداری از آن نیز پنج نفر است و طرح های مکمل نیز خواهد داشت.

وی با اشاره به طرح اشتغال پایدار روستایی و فرصت مناسب آن برای افزایش اشتغالزایی و تولید، گفت: در استان لرستان ۲۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به متقاضیان پرداخت شده که با بهره برداری از یکهزار و ۱۵۳ طرح در دست اجرا، زمینه اشتغال ۶ هزار نفر فراهم می شود.

امروز همچنین در آیینی دیگر شرکت کشت و صنعت گرین زاگرس ایرانیان در سلسله به بهره برداری رسید، برای ایجاد این طرح ۱۰ میلیارد ریال از محل اشتغال پایدار روستایی تسهیلات پرداخت شده و ۳۰ میلیارد ریال نیز آورده متقاضی بوده است.

این شرکت با اشتغالزایی مستقیم ۲۰ نفر توان تولید ۲۵ تن روغن در روز را برای مصارف خوراکی و دامی دارا است.

1086

۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید