اخبار

سخنرانی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی به مناسبت هفته دولت و تعاون پیش از خطبه های نماز جمعه

سخنرانی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی  به مناسبت هفته دولت  و تعاون پیش از خطبه های نماز جمعه
همزمان با آخرین روز از هفته دولت و آغاز هفته تعاون مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان سخنران بیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان دورود بود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در سخنرانی بیش خطبه های نماز جمعه شهرستان دورود شهیدان رجایی و باهنر را دو شهید شاخص انقلاب دانست و افزود: هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به آغاز هفته تعاون اظهار کرد : ارتقاء فرهنگ کار و ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی را بعنوان موثرترین عامل ایجاد اشتغال دانست و اظهار داشت با بستر سازی و ایجاد تغییرات بنیادین در نگرش افراد به مقوله کار و کارآفرینی می توان مسائل کلان اقتصادی و اجتماعی موجود را نظیر نرخ بالای بیکاری ، وضعیت معیشتی مردم ، جایگاه و سهم استان در درآمد و تولید ملی و مفاسد اجتماعی را بهبود داده و در نهایت شاهد رشد و توسعه اقبصادی ، اجتماعی و فرهنگی شد .

وی با بیان اینکه تعاونی‌ها نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند، ادامه داد: مهمترین برنامه ما این است که فرهنگ کار گروهی و جمعی را ترویج دهیم تا مردم و جویندگان کار با مفاهیم این مهم بهتر از گذشته آشنا شوند و منجر به اشتغال و کارآفرینی شود.

آشتاب در ادامه اضافه کرد: مزایای اقتصادی و اجتماعی بخش تعاون که سودآوری و تحقق عدالت اجتماعی و توزیع مناسب ثروت می باشد تاثیر بسزایی در حل مشکلات اشتغال و بیکاری استان نیز خواهد داشت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به معرفی یکی از شرکت های تعاونی شهرستان دورود به عنوان تعاونی برتر ملی گفت: جشنواره معرفی تعاون‌گران برتر استان شهریور ماه سالجاری با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار می‌شود و از تعاون‌گر برتر تجلیل خواهند شد.

 

11211122
۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید