اخبار

مدیر تعاون، کار و رفاه شهرستان خرم آباد:

نمایشگاهی از دستاوردهای تعاون در خرم آباد دایر شد

نمایشگاهی از دستاوردهای تعاون در خرم آباد دایر شد
پورقبادی، از برپایی نمایشگاهی به مناسبت هفته تعاون در خرم آباد خبر داد و گفت: در این نمایشگاه ۱۰ شرکت فعال تعاونی و شرکت های دانش بنیان حضور دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان«زلیخا پورقبادی ظهر امروز همزمان با چهارمین روز از هفته تعاون در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای بخش تعاون با تبریک هفته تعاون، افزود: هفته تعاون فرصتی برای بیان دستاوردها و خدمات در حوزه تعاونی ها است و باید این دستاوردها بازگو شود.

 مدیر تعاون، کار و رفاه شهرستان خرم آباد بیان داشت: این نمایشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون، ترویج فرهنگ تعاون و معرفی تعاونگران فعال در خرم آباد این نمایشگاه دایر شده است.

پورقبادی عنوان کرد: این نمایشگاه به مناسبت هفته تعاون در محل مدیریت تعاون، کار و رفاه خرم آباد، با حضور تعاون گران در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار شده است.

 وی خاطرنشان کرد: 10 شرکت فعال تعاونی و شرکت های دانش بنیان در حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات در این نمایشگاه حضور دارند.

 پورقبادی یادآور شد: با حضورمراجعین به مدیریت کار و رفاه اجتماعی اتاق تعاون و سایر تعاونی ها از دستاوردهای تعاونی ها که اکثرأ در نمایشگاه های مختلف حضور داشته و فعالیت های مهمی داشتند بازدید می شود و تقاضا داریم که دستگاه های دولتی و عموم مردم از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

1133113411351136

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید