اخبار

انتشار اسامی دریافت کنندگان تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار روستایی در لرستان

انتشار اسامی دریافت کنندگان تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار روستایی در لرستان
این طرح ها در حوزه های صنعت، خدمت و کشاورزی اجرایی می شود که تا کنون بیش از 5 هزار طرح تسهیلات خود را دریافت یا عقد قرارداد نموده اند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این اقدام در راستای اجرای دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفته تا آمار منتشر شده در این خصوص موثق و مستند باشد.

وی با بیان اینکه در چارچوب بند‌های آئین نامه روشنگری رسانه‌ای دولت تدبیر و امید، اسامی دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری به مردم اعلام شود اظهار داشت: اسامی این افراد که تسهیلات اشتغال پایدار روستایی با نرخ سود 6 درصد در شهرستان های خرم آباد، دلفان، دوره چگنی، رومشکان، سلسله، کوهدشت، ازنا، الیگودرز، بروجرد، پلدختر و دورود را دریافت کرده اند به منظور شفاف سازی بر روی سایت این اداره کل بارگذاری شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در خصوص میزان اعتبارات تخصیصی به استان گفت: از محل تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری استان تاکنون تعداد یک هزار و 156 طرح با  مبلغ 215 میلیارد و 184 میلیون تومان و اشتغال 5 هزار و 2 نفر این تسهیلات را از بانکهای عامل دریافت و یا عقد قرارداد نموده اند .

 

مشخصات کلی دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر استان لرستان 

۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید