اخبار

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی :

برگزاری جشنواره تجلیل از کارگران نخبه و برتر لرستان

برگزاری جشنواره تجلیل از کارگران نخبه و برتر لرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از برگزاری جشنواره تجلیل از کارگران نخبه و برتر در این استان خبر داد و گفت: تاکنون ۵۰۰ نفر در این جشنواره ثبت نام کرده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در گفتگو با واحد خبر صدا و سیمای مرکز لرستان از برگزاری سی یکمین جشنواره تجلیل از کارگران نخبه و برتر لرستان خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام در این جشنواره تا پایان آبان ماه سال جاری است.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان هدف از برگزاری جشنواره امتنان را رشد و شکوفایی نیروی انسانی، بروز استعدادها و خلاقیت آنان در محیط کار و همچنین معرفی نحبگان جامعه کار وتولید به مردم  عنوان کرد وافزود: اختراع، نوآوری و خلاقیت، مسئولیت‌پذیری، نظم و انضباط از جمله شرایط ثبت‌نام در این طرح به شمار می‌رود.

آشتاب از کارفرمایان و کارگران استان دعوت کرد جهت ثبت نام به پورتال جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir   مراجعه نمایند .

وی یادآور شد: تاکنون ۵۰۰ نفر برای شرکت در این جشنواره ثبت نام کرده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه امیدواریم کارگران و گروه های کاری موفق که دارای نوآوری و خلاقیت هستند در این جشنواره شرکت کنند، تصریح کرد: در بخش های صنعت،  خدمات و کشاورزی، حداقل سه نفر را به عنوان کارگر برتر و نخبه انتخاب می کنیم و به کارگروه ملی معرفی می شوند

 

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید