اخبار

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی :

آغاز ثبت نام پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر درلرستان

آغاز ثبت نام پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر درلرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از آغاز ثبت نام پانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر و انتخاب الگوهای برتر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح امروز دوم مرداد ماه 1399 در جمع اصحاب رسانه با اشاره به شروع ثبت از تعاونی های برتر استان در پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر اظهار کرد : پانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر با امکان ثبت نام در ۲۲ گرایش شرکت‌های تعاونی، اتحادیه‌های شرکت‌های تعاونی و اتاق تعاون با هدف "رتبه بندی و اعتبارسنجی تعاونی‌ها" با استفاده از سامانه جامع و هوشمند تعاونی‌ها آغاز شده و تعاونی‌های استان می توانند برای ورود به این رقابت و شرکت در جشنواره اطلاعات کامل تعاونی خود و سایر مشخصات مربوط را در سامانه https://taavoni.mcls.gov.ir وارد کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اهداف این جشنواره  اعلام کرد ؛ در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی ، پانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد.

آشتاب با بیان اینکه مهلت ثبت نام و بارگذاری مدارک در سامانه تعاونی ها تا نهم مردادماه است، خاطرنشان کرد: سابقه سه سال فعالیت و در حال بهره برداری بودن تعاونی، مثبت بودن تراز مالی شرکت در ۳ سال گذشته شرط اولیه این ثبت نام است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان یادآور شد: از دیگر شرایط شرکت در این جشنواره برگزاری مجامع قانونی و رعایت قواعد حقوقی از سوی شرکت تعاونی، عدم محکومیت قضایی تعاونی در سه سال گذشته است.

وی در ادامه افزود: پس از پایان مهلت ثبت نام اعتبار سنجی و رتبه بندی بر مبنای اطلاعات مندرج در سامانه انجام و تعاونی‌هایی که دارای رتبه بالاتر باشند پس از بازدید میدانی، به عنوان تعاونی برتر انتخاب و شهریور ماه امسال همزمان با هفته تعاون، بصورت مجازی و یا حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مورد تجلیل و قدردانی قرار می‌گیرند.

۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید