اخبار

در آستانه روز خبرنگار:

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از ایرنا خرم‌آباد

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از ایرنا خرم‌آباد
در آستانه روز خبرنگار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا خرم آباد)بازدید بعمل آورد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب به همراه مدیر روابط عمومی ظهر دوشنبه 13 مرداد 1399 در آستانه فرا رسیدن روز خبرنگار از خبرگزاری ایرنا خرم آباد بازدید و با خبرنگاران این مجموعه گفتگو کرد و همچنین به سوالات خبرنگاران این خبرگزاری پاسخ داد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به نقش مهم اصحاب رسانه در فرهنگ سازی جامعه ، اظهار کرد : خبرنگاران با اطلاع رسانی مناسب و بجا مقدمات رشد و توسعه پایدار استان را فراهم می کنند و یکی از رسالتهای مهم آنان فرهنگ سازی در سطح جامعه است .

وی ادامه داد: مجموعه خبرگزاری ایرنا استان لرستان در حوزه اطلاع رسانی جهادی و در راستای فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر بازگویی خدمات نظام و دولت عمل می کند که اخبار و گزارش های حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به خوبی پوشش می دهد.

آشتاب به تسهیلات حمایتی دولت به واحدهای آسیب دیده از کرونا در استان اشاره کرد و گفت : بیش از ۱۰ هزار راننده ناوگان حمل و نقل عمومی استان مشمول دریافت وام خسارت کرونا هستند و پرداخت تسهیلات به این تعداد تایید شده است.

وی افزود: این افراد تسهیلات ۶ تا ۱۲ میلیون تومانی دریافت می کنند که پرداخت های بانکی به برخی از انها نیز صورت گرفته است.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه سهم لرستان از اعتبارات ملی تسهیلات کرونا ۶۹۶ میلیارد تومان است ادامه داد: ۲۰ هزار و ۳۷۴ پرونده به ارزش ۱۶۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بانک های عامل ارجاع و تاکنون ۱۸ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: علاوه بر این، ۲۵۰ پرونده با مبلغ ۱۷ میلیارد تومان عقد قرار داده، پرونده ۵۰۸ نفر نیز برای دریافت چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تایید شده و ۱۲ هزار و ۲۹۵ پرونده با ۱۳۷ میلیارد تومان در دست بررسی می باشد.

آشتاب با تاکید بر اینکه تسهیلات خسارت کرونا تا سقف ۱۶ میلیون تومان نیازی به وثیقه بانکی ندارد تصریح کرد: این وام های ارزان قیمت با بازگشت ۲۴ ماهه فرصت خوبی به منظور جبران بخشی از خسارت های ناشی از شیوع کرونا می باشد که برای هزینه های جاری و سرمایه درگردش استفاده می شود.

.

 

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید