اخبار

در کارگروه اشتغال استان مطرح شد :

پرداخت 36 میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا

پرداخت 36 میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان از پرداخت 36 میلیارد تومان تسهیلات به واحدها و کسب کارهای آسیب دیده از کرونا خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح روز سه شنبه 21 مرداد 1399 در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با بیان اینکه در حمایت از بنگاه ها و کسب کارهای آسیب دیده از کرونا تسهیلات خوبی  در استان پرداخت کنیم اظهار کرد :با مشارکت دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل تامنون تعداد  23 هزار و 785 نفر در قالب 18هزار و 710 پرونده و مبلغ 194 میلیارد و 615 میلیون تومان جهت دریافت تسهیلات کرونایی به بانکهای استان معرفی شده اند .

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در ادامه با تاکید بر اینکه پرداخت تسهیلات به واحدهای خسارت دیده ، از اولویت‌های مهم و اصلی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان می باشد افزود :پس از بررسی های لازم در دستگاههای اجرایی و دبیرخانه کارگروه اشتغال تاکنون مبلغ 36 میلیارد تومان از طریق بانکهای عامل به این کسب و کارها پرداخت شده است که امیدوارم این تسهیلات بتواند کمک برای جبران خسارت این واحدها باشد .

جلسه کارگروه اشتغال لرستان

وی به روند اعطای تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان اشاره کرد و گفت : با پیگیری های مستمر دبیرخانه کارگروه استانی تاکنون به یک هزار و 251 بنگاه اشتغالزا و اشتغال 5 هزار و 364 نفر با مبلغ 244 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قینت از محل اعتبارات اشتغال روستایی در لرستان پرداخت شده است .

آشتاب در ادامه اظهار کرد : طبق شیوه نامه نظارتی اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری، در صورت تأیید انحراف تسهیلات گیرندگان یا بیمه نکردن کارگران با متخلفان به صورت جدی برخورد می گردد و نرخ تسهیلات پرداختی تغییر خواهد کرد
۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید