اخبار

28مرداد آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره تعاونی‌های برتر

28مرداد آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره تعاونی‌های برتر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: فراخوان مرحله دوم ثبت نام جشنواره تعاونی های برتر در حال اجرا و آخرین مهلت تکمیل پرسشنامه و بارگذاری مدارک و مستندات مربوطه ۲۸ مرداد است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب روز یکشنبه در گفت و گو با اصحاب رسانه افزود: مدیران عامل شرکت‌های تعاونی فعال و در حال بهره برداری می توانند از طریق کارتابل خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون کشور به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir؛ انتخاب گزینه “جشنواره تعاونی های برتر” برای مشاهده رتبه اولیه تعاونی تحت مدیریت خود و تکمیل پرسشنامه تعاونی های برتر اقدام کنند.

وی اظهار داشت:  پس از بررسی اطلاعات اعلام شده در پرسشنامه و صحت سنجی مدارک و مستندات، ”رتبه نهایی”تعاونی اعلام خواهد شد و تعاونی های واجد شرایط با توجه به امتیازات کسب شده به عنوان تعاونی برتر استانی یا ملی انتخاب  می شوند.

مدیر کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان با امکان ثبت نام در ۲۲ گرایش شرکت‌های تعاونی، اتحادیه‌های شرکت‌های تعاونی و اتاق تعاون با هدف "رتبه بندی و اعتبارسنجی تعاونی‌ها"  برگزار می شود.

آشتاب اظهار داشت: این رویداد در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون، به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی، شهریور ماه همزمان با هفته تعاون برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: سابقه سه سال فعالیت و در حال بهره برداری بودن تعاونی، مثبت بودن تراز مالی شرکت در سه سال گذشته، برگزاری مجامع قانونی و رعایت قواعد حقوقی از سوی شرکت تعاونی و عدم محکومیت قضایی تعاونی طی سه سال اخیر از جمله شرایط شرکت در جشنواره است.

به گفته آشتاب تعاونی‌های برتر ملی ۱۳ شهریور همزمان با روز تعاون  معرفی می شوند و تعاونگران برتر استانی نیز تجلیل خواهند شد.

 

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید