اخبار

فرماندار خرم آباد:

مراجعه صاحبان مشاغل برای ثبت نام تسهیلات کرونا به دفاتر کاریابی

مراجعه صاحبان مشاغل برای ثبت نام تسهیلات کرونا به دفاتر کاریابی
فرماندار خرم آباد گفت: صاحبان مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا با توجه به شرایط بیمه‌ای تا پایان شهریور ماه مهلت دارند با مراجعه به دفاتر کاریابی نسبت به ثبت نام دریافت تسهیلات اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان جعفر طولابی روز چهارشنبه 29 مرداد ماه 1399در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان خرم آباد افزود: چنانچه متقاضیان واجد شرایط لازم  باشند باید ثبت نام در سامانه کارا و انتخاب بانک عامل را انجام دهند.

وی اظهار داشت: دولت برای بنگاه ها و مشاغل  آسیب دیده از کرونا تسهیلاتی پیش بینی کرده که تاکنون یکهزار و ۹۲۷ بنگاه در شهرستان خرم آباد با ظرفیت اشتغال ۲ هزار و ۱۶۰ نفر؛ ۱۶ میلیارد تومان از این تسهیلات را دریافت کرده اند.

فرماندار خرم آباد گفت: همچنین  پنج هزار و ۷۶۶ واحد کسب و کار  مرتبط با ۱۳ دستگاه اجرایی برای دریافت تسهیلات کرونای  ۱۵ بانک عامل  نام نویسی کرده اند که اشتغال این واحدها هفت هزار و  ۹۹۷ نفر می باشد.

طولابی ادامه داد: ۷۲ میلیارد تومان تسهیلات مورد نیاز این واحدها توسط بانک های عامل در دست بررسی است که تاکنون بخشی نیز به مرحله انعقاد قرار رسیده اند.

وی همچنین در خصوص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری افزود: ۵۷ میلیارد تومان در قالب ۲۴۸ طرح با اشتغالزایی یکهزار و  ۲۴۰ نفر پرداخت شده و ۴۰ میلیارد تومان برای ۲۱ طرح با اشتغال ۴۵۰ نفر توسط بانک های عامل در دست بررسی  است.

۳۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید