اخبار

برگزاری همایش نقش تعاون در رشد و توسعه شهرستان کوهدشت

برگزاری همایش نقش تعاون در رشد و توسعه شهرستان کوهدشت
برگزاری همایش نقش تعاون در رشد و توسعه شهرستان کوهدشت با حضور تعاونگران و مسئولین شهرستان و مدیر کل تعاون ، فرماندار کوهدشت و ریاست سرپرستی بانک توسعه تعاون در روز سه شنبه 28/8/88 برگزار گردید .

آقای بامری مدیر کل تعاون لرستان در این همایش با اشاره به فرامین و منویات مقام معظم رهبری و عنایت دولت عدالت محور ؛ نقش تعاون را در اقتصاد و زندگی جوامع انسانی مهم ارزیابی و آینده ای درخشانتر از گذشته پیش روی تعاونگرن ترسیم نمود .

مدیر کل تعاون با اشاره به نقش تعاونیها در رشد و توسعه ( اشتغال و فرهنگ همدلی و تعامل و هم اندیشی ) خواستار تلاش مضاعف تعاونگران و حمایت بیشتر بانکها برای تقویت تعاونیها شد.

آقای ارجمند ریاست سرپرستی بانک توسعه تعاون نیز گزارشی از عملکرد و برنامه های خود را ارائه نمودند سپس آقای ابراهیم فرماندار کوهدشت ضمن تشکر از ارتباط صمیمانه و تعامل خوب تعاون با شهرستان خواستار مساعدت بانکها جهت رفع معضلات تعاونیهای نیمه فعال شد .  ایشان  بازدیدهای سر زده مدیر کلرا از تعاونی های کوهدشت که به بیش از 30 سفر شهرستانی و بخش تابعه میرسدو ثمره آن هدایت تسهیلات به سوی اشتغال واقعی تثبیت آن دانست بسیار مثبت و قابل قدردانی ذکر کرد.  

 

۱ آذر ۱۳۸۸ ۱۰:۰۱
اداره کل تعاون لرستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید