اخبار

با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان صورت گرفت:

تجلیل از مربیان، قهرمانان و داوران کاراته بانوان کارگر استان

تجلیل از  مربیان، قهرمانان و داوران کاراته بانوان کارگر استان
آیین تجلیل از مربیان ،قهرمانان و داوران کاتا کاراته بانوان استان لرستان با حضور جمعی از ورزشکاران و مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل و تقدیر از مربیان ،قهرمانان و داوران کاتا کاراته بانوان کارگر استان لرستان در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار ، و با اهداء لوح تقدیر و جوایزی در راستای گسترش فرهنگ ورزش از آنان قدردانی شد.

در این مراسم علی آشتاب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس ، اظهار داشت : دوران دفاع مقدس که از برجسته ترین افتخارات است در یاد ملت ایران خواهد ماند و غرور و سرافرازی و حماسه آفرینی را در نسل های بعدی بر جای خواهد گذاشت.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه جامعه کارگری در همه عرصه های انقلاب حضور داشته و نقش پررنگی در عرصه مختلف داشت ، عنوان کرد :اکنون نیز این قشر زحمتکش با تمام توان در عرصه کار و تولید تلاش می کنند تا چرخ اقتصاد کشور بچرخد .

وی ضمن تشکر از حضور کارگران و خانواده هایشان در مسابقات مختلفی که برای جامعه کار و تلاش استان در نظر گرفته می شود تصریح کرد: باید برای حمایت وتجلیل از ورزشکاران کارگری توجه لازم صورت پذیرد تا موجب تشویق جامعه کارگری برای پرداختن به امر مهم ورزش که بی شک موجب نشاط وبهره وری و پویایی نیروی کار خواهد شد ، گردد.

در ادامه حمیدرضا درویش پور مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه این مسابقات در آینده نیز ادامه خواهد داشت و برنامه ریزی هایی نیز صورت گرفته ، تاکید کرد: این مدیریت برای ایجاد نشاط اجتماعی جامعه کار و تلاش استان برنامه های مختلفی را برنامه ریزی کرده که در فواصل مختلف آن ها را اجرایی خواهیم کرد.

در پایان از مربیان ،قهرمانان و داوران کاتا کاراته بانوان کارگری استان که مسابقات آنان در نخستین روز از هفته دفاع مقدس بصورت مجازی برگزار شده بود تجلیل بعمل آمد .

229228

 

۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید