اخبار

نمایش دستاوردها و عملکرد شورای هماهنگی رفاه استان لرستان در نمایشگاه اقتدار 40 ساله

نمایش دستاوردها و عملکرد شورای هماهنگی رفاه استان لرستان در نمایشگاه اقتدار 40 ساله
عملکرد و دستاوردهای 4 دهه از شورای هماهنگی رفاه استان لرستان در نمایشگاه بزرگ دستاورد‌های ۴۰ سال اقتدار و سربلندی استان به نمایش گذاشته شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب ظهر امروز در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محل دائمی نمایشگاه بین المللی خرم آیاد برگزار شده بود اظهار داشت :در این نمایشگاه که غرفه مختص شورای هماهنگی رفاه استان لرستان نیز برپا گردید ، عملکرد و دستاوردهای 4 دهه دستگاههای اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در لرستان در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت .

وی به عزت ، اقتدار و امنیت کشور که حاصل مقاومت ، ایثار و از خودگذشتگی ملت بزرگ ایران اشاره کرد و افزود : جامعه کارگری استان همیشه برای اقتدار نظام اسلامی ایران در همه صحنه های مختلف حضور داشته است فلذا کتاب یادمان 176 شهید کارگر استان لرستان که در سال 1394 برای اولین بار در کشور تهیه و به چاپ رسید در این نمایشگاه در اختیار مردم شریف استان قرار خواهد گرفت.

نمایشگاه 40 سال اقتدار و سربلندی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از 31 شهریور لغایت 7 مهر ماه در حال برگزاری می باشد و ادارات و دستگاه‌های مختلف خدمات انجام شده به مردم و مهمترین اقدامات انجام شده را به نمایش گذاشته‌اند.

234

 

۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید