اخبار

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی :

150 میلیارد تومان وام خسارت کرونا به صاحبان مشاغل لرستان پرداخت شد

150 میلیارد تومان وام خسارت کرونا به صاحبان مشاغل لرستان پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با اشاره به تداوم ثبت‌نام و بررسی پرونده‌های متقاضیان دریافت تسهیلات گفت: تاکنون 150 میلیارد تومان به متقاضیان آسیب‌دیده از کرونا در استان پرداخت شده است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح شنبه 12 مهر ماه 1399 در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بروجرد با اشاره به مهلت ثبت نام و پرداخت وام‌های حمایتی کرونا تا پایان مهرماه سالجاری اظهار کرد :تاکنون با تلاش دستگاههای اجرایی و بانکهای استان تعداد 28 هزار و 778 پرونده با اشتغال 35 هزار و 627 نفر و مبلغ 283 میلیارد و 483 میلیون تومان تسهیلات به کسب کارهای آسیب دیده از کرونا به بانکهای عامل ارسال شده اند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان در ادامه با بیان اینکه بانک‌ها باید به محض دریافت پرونده ، تسهیلات را پرداخت کنند افزود :بانکهای عامل استان تاکنون از تعداد پرونده های ارسال شده ، مبلغ 150 میلیارد تومان تسهیلات به تعداد 17 هزار و 300 پرونده با اشتغال 19هزار و 700 نفر به واحدها و بنگاههای اقتصادی خسارت دیده از کرونا پرداخت نموده اند .

آشتاب اضافه کرد: سامانه کارا به آدرس https://kara.mcls.gov.ir برای ثبت نام مشاغل آسیب دیده از کرونا فعال است و متقاضیان می‌توانند به این سایت مراجعه کرده و درخواست خود را تکمیل کنند .

وی در ادامه به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی به طرحهای اقتصادی شهرستان بروجرد اشاره کرد و گفت : در شهرستان بروجرد تاکنون مبلغ 15 میلیارد و 681 میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری به تعداد 111طرح و ایجاد  598 فرصت شغلی جدید پرداخت شده است .

۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید