اخبار

کارگروه اشتغال بخش بیرانشهر برگزار شد

کارگروه اشتغال بخش بیرانشهر برگزار شد
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری بخش بیرانشهر صبح امروز در سالن جلسات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با موضوع توسعه اشتغال در این بخش برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال بخش بیرانشهر با تاکید بر هم افزایی کلیه دستگاههای اجرایی و بانکهای استان در راستای توسعه بخش اقتصادی و اشتغال بیرانشهر اظهار کرد : اشتغال‌زایی و توسعه روستاها نقشی مهم در ماندن جمعیت روستایی و مهاجرت از شهرها به روستاها دارد .

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان استفاده از ظرفیت بخش تعاون و اعتبارات اشتغال روستایی در این بخش را ضروری دانست و افزود : روستای سراب داراب بخش بیرانشهر به عنوان پایلوت روستای بدون بیکار شناسایی شده که کلیه دستگاههای اجرایی با بسیج امکانات از آموزشهای مهارتی تا اعطای تسهیلات و ایجاد بازار فروش محصولات آنها باید فراهم گردد.
آشتاب در ادامه افزایش توانمندسازی و مشارکت پذیری افراد محلی برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها را یکی از برنامه های این اداره کل عنوان کرد و گفت :با استفاده از ظرفیتهای فراوانی که در بخش بیرانشهر از جمله کشاورزی و دامداری و همچنین نیروی انسانی تحصیلکرده و اعتبارات بانکهای عامل زیر مجموعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی می توان در توسعه این بخش اقدامات خوبی انجام داد .

در ادامه هریک از حاضرین در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در این خصوص ارائه نمودند .

.    

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید