اخبار

معاون روابط کار وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی :

بخش خصوصی را محور قرار دهید

بخش خصوصی را محور قرار دهید
معاون وزیر کار گفت: اگر می‌خواهید اشتغال و تولید کاری کنید بخش خصوصی را محور قرار دهید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان حاتم شاکرمی، ظهر سه شنبه ۲۲ مهر، در جلسه شورای اداری دلفان، اظهار کرد: اگر می‌خواهید برای اشتغال و تولید کاری در شهرستان دلفان انجام شود بخش خصوصی را محور قرار داده و برای سرمایه‌گذاران این بخش فرش قرمز پهن کنید.
وی افزود: جانمایی شهرک صنعتی انجام شده است.

شاکرمی ادامه داد: چیزی که تأسف‌بار بود این بود که بیشتر واحدهای شهرک صنعتی علی میرزایی در تملک بانک‌ها هستند و تعطیل هستند، این درحالی است که بانک‌ها حق ندارند این سرمایه‌های ملی را در تملک خود قرار بدهند و بلااستفاده رها کنند.

معاون وزیر کار افزود: قرار نیست سرمایه‌های مملکت تحت‌عنوان بدهی تملک شده و بعد رها شوند چراکه با شعار سال و نظر ریاست قوه قضاییه دارد که اعلام کردند هیچ واحدی نباید به دلیل بدهی بانکی تعطیل شود.
وی ادامه داد: اگر واحدهای نیمه‌فعال یا فعالی در شهرستان دلفان وجود دارد باید مشکل آن‌ها را حل کنیم.

شاکرمی ادامه داد: یکی از مباحث مورد نظر در سفر ما دنبال می‌شود توسعه مشاغل خانگی است که زمینه خوبی در این زمینه در شهرستان وجود دارد.
معاون وزیر کار افزود: پروژه‌هایی در دست ساخت است که پروژه گاوداری ۶۰۰۰ رأسی طبق برنامه پیش رفته استو امیدواریم فاز اول این پروژه ظرف دو ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

 

·          

 

 

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۲۲:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید