اخبار

معاون اشتغال و توسعه کارآفرینی وزارت کار :

الگوی توسعه‌ای ویژه هر منطقه مشخص و اجرایی شود

الگوی توسعه‌ای ویژه هر منطقه مشخص و اجرایی شود
معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال وزیر کار گفت: انتظار داریم کسانی ‌که دست‌اندرکار سیاستگذاری هستند یک الگوی توسعه‌ای را مشخص کنند و بر اساس آن کار را در هر منطقه جلو ببریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان عیسی منصوری روز سه شنبه در نشست با فرماندار کوهدشت که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: متأسفانه الگوهای تکراری در استان‌ها و شهرستان‌ها وجود دارد و ما این را به وفور می‌بینیم.

وی ادامه داد: انتظار داریم دوستانی‌که دست‌اندرکار سیاستگذاری هستند یک الگوی توسعه‌ای را مشخص کنند و بر اساس آن کار را جلو ببریم.

معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: ما برای نسل دوم چه کار کرده‌ایم، انتظارم این است که مسئولان در اینجا یک چیزی را روی میز بگذارند تا من وام بدهم به شرطی که آن کار باعث تحول شود و نسل دوم تمایل پیدا کند که اینجا بماند و مهاجرت اتفاق نیفتد.

منصوری تاکید کرد: اگر می‌گوئیم آب کم داریم چرا بازهم در مورد کشاورزی صحبت می‌کنیم؟ نباید دور هم بنشینیم و جلسه بگذاریم اما خروجی نداشته باشد و باید فکر اساسی‌تر داشته باشیم.

وی تصریح کرد: باید براساس کارهای مطالعاتی که انجام شده، چند ایده را توافق و همان‌ها را اجرایی کنیم.

معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: کارهایی که منفعت آنها برای عام است را در دستور کار قرار می‌دهیم.

 

 

 

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۲۲:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید