اخبار

معاون اشتغال وزارت کار تاکید کرد؛

ضرورت آموزش، توانمندسازی و انتقال تجربه به روستاییان

ضرورت آموزش، توانمندسازی و انتقال تجربه به روستاییان
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نعمت الله دستیاری فرماندار رومشگان بر ضرورت توانمندسازی روستاییان در حوزه های مختلف از جمله اشتغال تاکید کرد .

ه گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، عیسی منصوری که به منظور بررسی طرح ها و ظرفیت های اشتغالزایی  به استان لرستان سفر کرده است اظهار کرد: تا دو هفته آینده موضوعات مطرح شده در این سفر، جمع‌بندی و برای تحقق و دستیابی هرچه سریع تر، با بازیگران مؤثر در اجرای آن‌ها جلسات مشترکی برگزار می شود.

وی بر ضرورت همکاری و تعامل دستگاه های مختلف در توسعه اشتغال استان و منطقه تاکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی، پروژه‌های ویژه توانمندسازی مشاغل خُرد و خانگی را در منطقه اجرا کند.

منصوری افزود: پروژه آبرسانی نیز در مبحث اشتغال روستائی بسیار مهم است از همین رو سعی می‌کنیم رایزنی‌هایی در این باره با وزارت نیرو داشته باشیم همچنین باید توسعه صنعت حمل‌ونقل نیز مورد توجه جدی قرار گیرد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر  ضرورت آموزش،توانمندسازی و انتقال تجربه در موضوعات مختلف از جمله تجارت به روستائیان تاکید کرد.

 

 

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید