اخبار

معاون وزیر کار:

ایجاد شهرک سنگ در چگنی موجب ثروت می‌شود

ایجاد شهرک سنگ در چگنی موجب ثروت می‌شود
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان چگنی، ایجاد شهرک یا شهر سنگ در این شهرستان موجب اشتغال و ثروت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان حاتم شاکرمی روز چهارشنبه در جلسه شورای اشتغال شهرستان چگنی اظهار داشت: کار در شهرستان‌های تازه تاسیس دشوار است و برای کار کردن در چنین شهرستان‌ هایی باید روحیه انقلابی داشته باشید و انقلابی کار کنید که در این منطقه این ویژگی در بین مدیران دیده می‌شود.

وی افزود: رفع محرومیت شهرستان چگنی به ۲ موضوع انقلابی کارکردن و انقلابی پیگیری کردن بستگی دارد و از دستگاه‌های بالادستی و باید پیگیری را تقویت کنیم.

شاکرمی بیان کرد: باید بپذیریم که نظام اداری کشور ما طوری طراحی نشده که با یک مکاتبه کار حل شود و به پیگیری‌های دیگری هم نیاز دارد و آقای شریعتمداری وزیر کار و رفاه اجتماعی مشتاق است که با استفاده از اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به لرستان کمک کند.

وی ادامه داد: البته به این معنا نیست که ما می‌توانیم مشکل اشتغال و بیکاری لرستان را حل کنیم ما هم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و زیر مجموعه‌اش به سهم خودمان تلاش می‌کنیم.

شاکرمی اضافه کرد: شهرستان چگنی دارای ظرفیت‌های خوبی می باشد و می‌توان شهرک یا شهر سنگ در این شهرستان ایجاد کرد تا موجب اشتغال و ثروت شود.

وی گفت: حدود ۷۰ درصد چگنی مرتع است و باید متناسب با این ظرفیت دنبال تولید و اشتغال برویم.

 

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید