اخبار

سند پیشرفت لرستان در سطح ملی رونمایی می‌شود

سند پیشرفت لرستان در سطح ملی رونمایی می‌شود
نماینده ولی فقیه در استان لرستان بر لزوم هم افزایی دستگاه ها برای توسعه و پیشرفت استان تاکید کرد و گفت: سند توسعه و پیشرفت لرستان در سطح ملی رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، شامگاه چهارشنبه در دیدار با معاونین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهارکرد: بیش از ۱۵ مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف پیگیری طرح‌های وزارت کار در لرستان به این استان سفر کردند و طی سه روز تمام طرح‌های دارای قابلیت اشتغالزایی را مورد مطالعه قرار دادند که این امر در نوع خود بی‌نظیر است.

وی با ذکر این مطلب که دبیرخانه با عنوان رونمایی از سند پیشرفت توسعه لرستان در سطح ملی ایجاد می‌شود، گفت: این سند با مدیریت جهادی به عنوان رمز موفقیت و توسعه همه جانبه رونمایی خواهد شد.

شاهرخی با یادآوری این مطلب که مدیریت جهادی به معنای به‌کارگیری تمام ظرفیت ها برای توسعه و پیشرفت است، تصریح کرد: هر جا کار جهادی باشد، کارها پیش خواهند رفت و هر جا کار جهادی مبتنی با علم نبود، کارها با شکست مواجه می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با تاکید بر این‌که حضور مسئولان ارشد وزارت تعاون بارقه امیدی در دل مردم لرستان است، تصریح کرد: اگر پول در خدمت اشتغال باشد اقتصاد موفق خواهد بود اما اگر پول برای سود قرار داده شود اقتصاد تخریب خواهد شد.

وی با اشاره به طرح مشاغل خانگی، افزود: تسهیلات تحت عنوان مشاغل خانگی توزیع می‌شود اما آثار آن در جامعه ملموس نیست لذا مصرف تسهیلات اشتغال روستایی در مسیر درست باید نظارت شود.

شاهرخی استان لرستان پادگان جمهوری اسلامی ایران بوده است و بیش از ۶۳۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است، تصریح کرد: برخی جوانان در قالب اشتغال روستایی نمی توانند تسهیلات اشتغال را دریافت کنند که باید زمینه دریافت تسهیلات برای تمام اقشار جامعه فراهم شود.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۲۳:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید