اخبار

شریعتمداری در پیامی ویدئویی به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران : کارگران امروز ایثارگرانه در صف اول مقابله با جنگ اقتصادی دشمن ایستاده اند

شریعتمداری در پیامی ویدئویی به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران : کارگران امروز ایثارگرانه در صف اول مقابله با جنگ اقتصادی دشمن ایستاده اند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی ویدئویی به چهارمین جشنواره ورزشی ،تفریحی، خانوادگی کارگران گفت : بسیار خوشنودم که توفیق پیدا کردم در آغازین روز برگزاری چهارمین جشنواره ورزشی، تفریحی، خانوادگی، کارگران عزیز که امسال به دلیل وجود منحوس کرونا در فضای مجازی برگزار می شود دقایقی را با شما گفت و گو کنم . 
وی با تبریک ماه ربیع الاول و مولود نبی مکرم اسلام افزود : بسیار خوشحالم که با وجود این فضای کرونایی همکارانم تلاش کردند تا این کار با ارزش را که موجب نشاط و تندرستی در کنار کار و تلاش  می شود به صورت مجازی برگزار کنند .
شریعتمداری افزود :کارگران عزیز ، در همه صحنه ها و عرصه ها به لطف الهی صاحب نام و افتخار هستند . در عرصه جنگ تحمیلی ، 8 سال دفاع مقدس این کارگران عزیز کشور بودند که با تقدیم شهدایی در خط مقدم جبهه حضور داشتند.  در عین حال در صحنه های کار و تلاش برای تولید محصولات مورد نیاز چه در صحنه های جنگ و خط مقدم جبهه و چه در پشت جبهه باز نایستادند و این دو وظیفه را با هم ، هم زمان انجام دادند.
در بخش دیگری از این پیام، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد :  همچنین مفتخریم که تعدادی از شهدای جنگ تحمیلی از قشر کارگران ما هستند و بسیار خوشنودیم که جامعه کارگری ایران به عنوان ستون فقرات تولید ، تامین کننده نیازهای خط مقدم جبهه و هم پشت جبهه در آن ایام بودند . امروز هم که در گیر جنگ اقتصادی هستیم باز این کارگران شریف ما هستند که باعث شده اند چرخ های تولیدی کشور از حرکت نایستد.
وی عنوان کرد: بعد از ورود ویروس منحوس کرونا و  تعطیلی بسیاری  از اقشار جامعه با مصوبات رسمی ستاد ملی کرونا ،این واحد های تولیدی هستند که نیازمندی های مردم را تامین می کنند ، گیشه های مغازه ها و طبقات کالاهای مغازه ها را رنگین نگاه می دارند ،همچنان  به کار و تولید اشتغال دارند، بدون هیچگونه محدودیتی تولید کشور و چرخ هایش را به حرکت در می آورند.
به گفته وی، کارگران حرکت های بسیار ارزشمندی را در ایامی که کشور گرفتار جنگ اقتصادی است در مقابله با نظام سلطه انجام داده اند که شاید در شرایط طبیعی در بسیاری از کشورها امکان وقوع ندارد .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دربخش دیگری از این پیام گفت : باید سر تعظیم در مقابل این همه تلاش و ایثارگری و از خود گذشتگی فرود آوریم . شاید در کشورمان دچار گرانی هاو سختی هایی باشیم ولی این گرانی ها و سختی ها هیچ ارتباطی با نبودن کالاها ندارد و همه کالاهای مورد نیاز کشور با تکیه بر توان ، حرکت توفنده و کوشش های خستگی ناپذیر و تلاش های مجاهدانه جامعه کارگری عزیز که در کارخانجات تولیدی از حرکت باز نمی ایستند و در همه عرصه های تجاری کشور آن را مشاهده می کنیم تولید می شود  .
به گفته شریعتمداری، کارگران و شبکه  تولید کشور تاکنون اجازه نداده اند برغم همه فشارهای نظام سلطه ، به دلیل غیرتمندی و تلاش زاید الوصف، هیچ کالایی در کشور دچار کمبود جدی شود.
وی تاکید کرد: مردم عزیز ما به مجموعه کارگران بزرگوارشان می بالند که آنها در همه عرصه ها همواره ایثارگرانه خدمت کرده اند، در دوره 8 ساله دفاع مقدس با تلاش خود آن صحنه را حفظ کردند و با حضور در صحنه تولید و تغییر خطوط نیازمندی های جبهه کاری کردند کارستان،  شهدای زیادی را تقدیم راه مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران کرده اند  و برغم همه سختی ها در حفظ از مرزهای میهن اسلامی همراه بوده اند.
وی ادامه داد: امروز هم که جنگ اقتصادی است  همچنان  آنها در خط مقدم هستند و در این تلاش زاهدانه و مجاهدانه مشارکت  می کنند و ایثارگرانه در صف اول مقابله با جنگ سخت اقتصادی که دشمن علیه ما آغاز کرده در شرایط وجود بیماری کرونا محکم ایستاده اند و چرخ های تولید را به گردش در می آورند . با تعظیم به محضر عزیز و شریف کارگران بزرگوار کشور ، دعاگوی وجود شریف همه آنها و خانواده محترم شان هستم  و آرزو دارم که سالم و با نشاط زندگی کنند . 
وی افزود: از برگزار کنندگان جشنواره  قدردانی می کنم که در این ایام و در فضای مجازی با توجه به اینکه حضور در خانه یکی از شعارها برای خانواده هاست فضائی مصفا ، مشحون از نشاط و تندرستی در خانه ها فراهم کردند.
 
۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید