اخبار

کسب رتبه نخست استان لرستان در ارزیابی عملکرد مدیران کل اجرایی در حوزه تعاون

کسب رتبه نخست استان لرستان در ارزیابی عملکرد مدیران کل اجرایی در حوزه تعاون
براساس ارزیابی های صورت گرفته در شش ماه نخست سال جاری، استان لرستان توانست رتبه برتر را در ارزیابی عملکرد مدیران کل اجرایی در حوزه تعاون کسب کند.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان و بر اساس ارزیابی های صورت گرفته در شش ماه نخست سال جاری، استان لرستان توانست رتبه برتر را در ارزیابی عملکرد مدیران کل اجرایی در حوزه تعاون کسب کند.

فعالیت ها و برنامه های عملیاتی، درصد جذب بودجه و اعتبارات تخصیصی، تفاهم نامه ها، پاسخگویی به مکاتبات، برگزاری جشنواره تعاونی های برتر، رفع مشکل تعاونی های مشکل دار، پروژه های بهره برداری شده در استان، اجرای طرح ها و برنامه های خلاقانه، موفقیت در اجرای برنامه های اولویت دار، کسب سهم مناسب از تسهیلات استان برای بخش تعاون و ... از مواردی است که مورد ارزیابی کارشناسان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته است.

در استان لرستان ۲ هزار و ۸۵۴ تعاونی در بخش‌های مختلف اقتصادی در ۲۱ رشته فعالیت دارند که جمعیتی معادل ۲۸ هزار نفر در این تعاونی‌ها شاغل هستند.این تعاونی‌ها در زمینه های کشاورزی ، صنعتی ، تولیدی، توزیعی و خدماتی فعالیت می‌کنند.

 

۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید