اخبار

کارگاه مجازی تغذیه و مکمل‌های ورزشی ویژه ورزشکاران کارگری استان برگزار شد.

کارگاه مجازی تغذیه و مکمل‌های ورزشی ویژه ورزشکاران کارگری استان برگزار شد.
رییس هیات ورزش کارگری استان لرستان از برگزاری کارگاه مجازی آموزشی تغذیه، مکمل های ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان حمید رضا درویش پور از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تغذیه و مکمل های ورزش کاراته به مناسب هفته تربیت بدنی در لرستان بصورت مجازی خبر داد و اظهار کرد : این کارگاه آموزشی با حضور 67 ورزشکار  کارگر لرستانی با همکاری و مساعدت انجمن کاراته کارگری ، هیات ورزش کارگری و هیات بدنسازی استان لرستان برگزار گردید .

درویش پور در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از انجمن کاراته کارگری استان در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی خاطر نشان ساخت : با توجه به اینکه مخاطبین این کارگاه آموزشی اکثرا از فعالین مجموعه کارگری می باشند و با در نظر گرفتن شرایط شیوع بیماری کرونا هیچ گونه مبلغی بعنوان ورودی از این عزیزان دریافت نشد تا با انگیزه بیشتری در این کارگاه حضور داشته باشند .

جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در این کارگاه آموزشی نیز با اشاره به اینکه مجموعه فدراسیون کارگری از منابع انسانی توانمند و خوبی برخوردار می باشد اظهار داشت : در شرایط به وجود آمده فعلی باید فعالیت این مجموعه را رصد کنیم که همچنان گذشته در میادین مختلف موفق باشیم.

 رمضی برگزاری این کارگاه را کاری جدید و خوب دانست و تصریح کرد : فدراسیون ورزشی کارگران در آینده ای نزدیک در صدد است با توجه به وضعیت ویروس کرونا با استفاده از بحث فضای مجازی آموزش های لازم را به جامعه مخاطب در سطح کشور برگزار نماید  و این رویداد مهم که در استان لرستان برگزار شده می تواند الگویی برای سایر استان ها گردد .

براساس این گزارش در این دوره آموزشی دکتر ذبیح الله قدم پور دکتری متابولیسم و بیوشیمی، مدرس دانشگاه و فدراسیون بدنسازی مباحثی از قبیل «تغذیه و مصرف مکمل قبل و بعد از تمرین»، «بهترین غذا‌ها برای قبل و بعد از تمرین»، «نوع مکمل های قابل مصرف در حین تمرین» و «فاصله خوردن غذا درقبل یا بعد از تمرین برای افزایش حجم عضلات» بیان کردند .

۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید