اخبار

سود حاصل از عملیات بانکی در لرستان برای توسعه در همان استان اختصاص می یابد

سود حاصل از عملیات بانکی در لرستان برای توسعه در همان استان اختصاص می یابد
سود حاصل از عملیات بانکی دو بانک رفاه کارگران و توسعه تعاون در استان لر‌ستان برای توسعه و پیشرفت این استان اختصاص می یابد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان ، نماینده ویژه وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در لرستان با اعلام این خبر گفت: برای پیگیری مصوبات و دستاوردهای سفر اخیر مدیران وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به استان لرستان، نشست مشترکی  با حضور سید موسی خادمی، استاندار  و مدیران عامل بانک های رفاه کارگران و توسعه تعاون در محل بانک رفاه برگزار شد.
حاتم شاکرمی، معاون روابط کار، نتایج این نشست را رضایت بخش دانست و  موافقت مدیران عامل بانک های رفاه کارگران و توسعه تعاون با مشارکت در اجرای طرح‌های اقتصادی و عمرانی، پرداخت تسهیلات برای اجرای طرح های تبدیلی و نیمه تمام و تعیین تکلیف سه واحد تملک شده توسط بانک توسعه تعاون در فرصت یک ماهه را از جمله توافقات به دست آمده عنوان کرد.
معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با قدردانی از همکاری جدی اسماعیل لله گانی و حجت الله مهدیان، مدیران عامل این دو بانک برای تحقق و اجرای دستورات وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرد؛ با توافقات به دست آمده، زمینه رشد و توسعه همه جانبه استان لرستان محقق شود.
به دستور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، هیاتی از معاونین و مدیران این وزارتخانه برای بررسی آخرین وضعیت پروژه ها و طرح ها، تسهیل، تسریع و رفع موانع سرمایه گذاری، حل معضل بیکاری،توسعه اشتغال پایدار روستائی و... اخیرا به این استان سفر کردند.
۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید