اخبار

برگزاری دومین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان

برگزاری دومین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان
دومین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان به منظور توسعه و ترویج فرهنگ نماز با حضور مدیر کل ،و اعضای ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان صیح امروز شنبه 24 آبان 1399 علی آشتاب در جلسه هماهنگی اقامه نماز با اشاره به ترویج و توسعه نماز  در ادارات تابعه و واحدهای کارگری استان اظهار کرد : با توجه به شرایط فعلی جامعه امکان برگزاری نشست ها و دوره ها به صورت  حضوری امکان پذیر نیست ، لذا لازم است تا مسئولین مربوطه برنامه ها و دوره های آموزشی ، ترویجی و فرهنگی را با هدف ترویج فرهنگ نماز در بین همکاران و اقشار زحمتکش کارگری از طریق شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با هماهنگی مدیران و رابطین ستاد به نحو احسن برگزار کنند.

آشتاب بر همکاری و تعامل با ستاد اقامه استان در جهت ترویج فرهنگ نماز تاکید کرد و تصریح کرد : با برنامه ریزی  و هماهنگی با ستاد اقامه نماز بایستی همه فعالیتهای ما  در جهت تشویق و تقویت جامعه کار و تلاش در بحث إحیای نماز در محیط های کار باشد.

در ادامه درویش پور مدیریت اجتماعی این اداره کل مطالبی در خصوص سامانه سجاده و نحوه وارد کردن اطلاعات و ارزیابی مستندات وارد شده ارائه نمودند. بعد از آن کلیه اعضا حاضر نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه های اقامه نماز بیان نمودند.

 

۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید