اخبار

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی :

شروع ثبت نام وام کرونا از امروز + نحوه ثبت نام

شروع ثبت نام وام کرونا از امروز + نحوه ثبت نام
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از آغاز ثبت نام متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا از امروز تا ۱۱ آذر ماه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح امروز در گفتگو با واحد خبر صدا و سیمای مرکز لرستان با بیان اینکه متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا می‌توانند از امروز ۴ آذرماه ثبت‌نام کنند اظهار کرد :برای ثبت‌نام باید سرپرست خانوار کد ملی خود را از طریق سیم‌کارتی که به نام خودش است، به سرشماره ۶۳۶۹ بفرستد.
آشتاب در ادامه افزود : همه سرپرستان خانواری که یارانه معیشتی می‌گیرند می‌توانند متقاضی این وام باشند و کد ملی خود را ارسال کنند.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با اشاره به اینکه مهلت ثبت‌نام از امروز آغاز شده است و تا سه‌شنبه ۱۱ آذر ماه به‌مدت یک هفته ادامه دارد تصریح کرد :پس از پایان مهلت ارسال پیامک توسط سرپرست خانوارها ، اطلاعات خانوارها از تاریخ 12 آذر تا 19 آذر ماه مورد پایش قرار گرفته و  در هفته سوم تا تاریخ 27 آذر به پیامک های دریافتی مشمول با سرشماره v.refah   پاسخ داده می شود .
وی در ادامه خاطر نشان ساخت : افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت‌های دولتی یا نهاد‌ها عمومی غیردولتی، بازنشستگان، بیمه‌پرداز سازمان تأمین اجتماعی یا سایر صندوق‌های بازنشستگی شامل این طرح نمی‌شوند.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به پرداخت  کمک بلاعوض یک میلیون ریالی به اعضای خانوارها اشاره کرد و افزود: خانوارهای مشمول دریافت یارانه کمک معیشتی که منبع درآمدی ثابت ماهیانه ندارند و در مرحله قبل متقاضی تسهیلات کرونایی بوده‌اند نیز کمک بلاعوض ماهانه مبلغ  یک میلیون ریال به ازاء هر یک از اعضای خانوار از آذرماه تا پایان سال جاری به مدت چهار ماه، به سرپرست خانوار پرداخت می گردد.
آشتاب در ادامه تاکید کرد : هرگونه اطلاع رسانی در این خصوص از طریق روابط عمومی این اداره کل و وزارت متبوع انجام می شود، لذا هم استانی های محترم با توجه به شرایط خاص، محدودیت های اعمال شده و ضرورت رعایت دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا از مراجعه حضوری به این اداره کل و سایر  سازمانها و ادارات شهرستانی خودداری کنند.

۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید